Wszystkie artykuły


Przenieś swoją firmę do internetu Przenieś swoją firmę do internetu
Sprzedaż internetowa to atrakcyjna część rynku zbytu, która niestety, jest niedoceniana przez wielu przedsiębiorców. To idealny moment żeby wdrożyć w swojej firmie nowe rozwiązania sprzedażowe które pomogą utrzymać się na rynku w obecnej sytuacji, a w przyszłości poszerzą horyzonty.
CZYTAJ WIĘCEJ
Ludzie kupują oczami – znaczenie packshotu w sprzedaży internetowej Ludzie kupują oczami – znaczenie packshotu w sprzedaży internetowej
Ciągle rozwijający się rynek e-commerce, zmusza nas do elektronicznej prezentacji produktu. W jej skład może wchodzić wiele informacji, takich jak cena, opis ale najważniejsze są zdjęcia.
CZYTAJ WIĘCEJ
Koronawirusowy kryzys - gdzie poszukiwać szans Koronawirusowy kryzys - gdzie poszukiwać szans
Pogłębiający się kryzys bardzo źle wpływa na rynek, ale nie można się poddawać. Warto wykorzystać ten czas na analizę i aktualizację działań w internecie.
Koronawirusowy kryzys - aktualizacja stron www Koronawirusowy kryzys - aktualizacja stron www
Chcesz docierać do nieograniczonej ilości potencjalnych klientów? Zaktualizuj stronę internetową Twojej firmy.
Koronawirusowy kryzys - profile firmy na Facebooku i innych SM Koronawirusowy kryzys - profile firmy na Facebooku i innych SM
Chcesz aby klienci byli na bieżąco z Twoimi działaniami? Aktywnie prowadź profile na portalach społecznościowych!
Koronawirusowy kryzys - przygotowanie fotografii oraz tekstów prasowych Koronawirusowy kryzys - przygotowanie fotografii oraz tekstów prasowych
Fotografie mówią więcej niż tysiąc słów. Zadbaj o jakość fotografii aby dotrzeć do jeszcze większej ilości potencjalnych klientów.
Koronawirusowy kryzys - przemyślenie strategii firmy na przyszłość Koronawirusowy kryzys - przemyślenie strategii firmy na przyszłość
Zaplanuj działania dla swojego biznesu już teraz, aby być gotowym na ponowny start Twojego biznesu kiedy wszystko wróci do normy.
Koronawirusowy kryzys - targi w internecie jubicom.eu Koronawirusowy kryzys - targi w internecie jubicom.eu
Targi w internecie to świetna alternatywa dla imprez branżowych, nie tylko, choć szczególnie w dobie koronawirusa.
akceptuję

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Więcej dowiesz się w Polityce prywatności.