Poradnik


Przenieś swoją firmę do internetu Przenieś swoją firmę do internetu
Sprzedaż internetowa to atrakcyjna część rynku zbytu, która niestety, jest niedoceniana przez wielu przedsiębiorców. To idealny moment żeby wdrożyć w swojej firmie nowe rozwiązania sprzedażowe które pomogą utrzymać się na rynku w obecnej sytuacji, a w przyszłości poszerzą horyzonty.
CZYTAJ WIĘCEJ
Ludzie kupują oczami – znaczenie packshotu w sprzedaży internetowej Ludzie kupują oczami – znaczenie packshotu w sprzedaży internetowej
Ciągle rozwijający się rynek e-commerce, zmusza nas do elektronicznej prezentacji produktu. W jej skład może wchodzić wiele informacji, takich jak cena, opis ale najważniejsze są zdjęcia.
CZYTAJ WIĘCEJ
Koronawirusowy kryzys - gdzie poszukiwać szans Koronawirusowy kryzys - gdzie poszukiwać szans
Pogłębiający się kryzys bardzo źle wpływa na rynek, ale nie można się poddawać. Warto wykorzystać ten czas na analizę i aktualizację działań w internecie.
Koronawirusowy kryzys - aktualizacja stron www Koronawirusowy kryzys - aktualizacja stron www
Chcesz docierać do nieograniczonej ilości potencjalnych klientów? Zaktualizuj stronę internetową Twojej firmy.
Koronawirusowy kryzys - profile firmy na Facebooku i innych SM Koronawirusowy kryzys - profile firmy na Facebooku i innych SM
Chcesz aby klienci byli na bieżąco z Twoimi działaniami? Aktywnie prowadź profile na portalach społecznościowych!
Koronawirusowy kryzys - przygotowanie fotografii oraz tekstów prasowych Koronawirusowy kryzys - przygotowanie fotografii oraz tekstów prasowych
Fotografie mówią więcej niż tysiąc słów. Zadbaj o jakość fotografii aby dotrzeć do jeszcze większej ilości potencjalnych klientów.
Koronawirusowy kryzys - przemyślenie strategii firmy na przyszłość Koronawirusowy kryzys - przemyślenie strategii firmy na przyszłość
Zaplanuj działania dla swojego biznesu już teraz, aby być gotowym na ponowny start Twojego biznesu kiedy wszystko wróci do normy.
Koronawirusowy kryzys - targi w internecie jubicom.eu Koronawirusowy kryzys - targi w internecie jubicom.eu
Targi w internecie to świetna alternatywa dla imprez branżowych, nie tylko, choć szczególnie w dobie koronawirusa.
akceptuję

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Więcej dowiesz się w Polityce prywatności.