To prostsze niż myślisz


Dodanie pierwszego ogłoszenia.

By stać się Wystawcą na jubicom.eu, niezbędne jest dodanie ogłoszeń Twoich produktów. Po prawej stronie menu górnego witryny internetowej, znajduje się czerwony przycisk o treści “+ dodaj ogłoszenie”. Po przyciśnięciu zostaniesz przekierowana/y do formularza który Ci to umożliwi.


Najważniejsze elementy ogłoszenia to:

  1. Nazwa produktu - Pozwoli ona Kupcom odnaleźć Twoje ogłoszenie 
  2. Zdjęcia - To one najbardziej przykuwają uwagę. Pierwsze i drugie zdjęcie które dodasz, będą prezentowały Twoje ogłoszenie, zanim Kupiec wejdzie w jego szczegóły.
  3. Opis - Jest widoczny po otwarciu ogłoszenia, można nim powiedzieć to czego zdjęcia nie są w stanie. Formularz pozwala na szerokie możliwości formatowania opisu, warto więc poświęcić na niego chwilę.
  4. Jednostka miary - Różni przedsiębiorcy różnie sprzedają swoje produkty, odpowiednie określenie jednostki miary pozwoli uniknąć niejasności.
  5. Cena - Nie jest to parametr obowiązkowy, lecz ułatwia widoczność ogłoszenia podczas filtrowania. Jeśli zdecydujesz się na opcję “publikuj bez ceny”, narazisz się również na dodatkową reakcje płatną “zapytaj o cenę”.
  6. Dział - (najważniejsze!) Pozycja obowiązkowa w formularzu, która umożliwi odnalezienie produktu, w odpowiednim miejscu, nawet podczas filtrowania wyników! Tutaj również warto poświęcić chwilę, jest to podstawą do odnalezienia Twojego produktu.
  7. Opcje promocji - Jeżeli zależy Ci na wyeksponowaniu konkretnych ogłoszeń, możesz zdecydować się na jedną z oferowanych opcji. Warto wcześniej zapoznać się z cennikiem, ponieważ reakcje na promowane ogłoszenia wiążą się z innymi kosztami oraz lepszą widocznością na tle reszty.

Na koniec, wystarczy tylko wcisnąć przycisk  “publikuj” a Twoje ogłoszenie będzie widoczne dla innych Użytkowników. Jeśli nie chcesz jeszcze generować kosztów, wystarczy wybrać opcję “zapisz szkic”, ogłoszenie trafi na listę Twoich ogłoszeń i będziesz mógł je opublikować w dowolnej chwili. Jeśli nie jesteś pewien tego jak będzie prezentować się Twoje ogłoszenie, przed zapisaniem lub opublikowaniem możesz wcisnąć opcję “podgląd ogłoszenia”, która pozwoli Ci zobaczyć efekt Twojej pracy.

 

WARTO ZAPAMIĘTAĆ!

  • Jeśli nie posiadasz żadnych opublikowanych ogłoszeń, nie będziesz widoczny na liście Wystawców.
  • jubicm.eu jest platformą B2B, to oznacza, że znajdują się na niej profesjonaliści tacy jak Ty. Nie bój się dokładnych opisów czy branżowego żargonu, może pomóc Ci to w dokładnej prezentacji Twojego ogłoszenia. 
  • Jeżeli coś nie jest dla Ciebie jasne, na stronie jest dużo znaków “?” - po najechaniu na nie myszką, rozwinie się informacja o danym elemencie strony. Jeśli to nie wystarczy, pamiętaj że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.
akceptuję

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Więcej dowiesz się w Polityce prywatności.