Obsługa zapytań


Jako Kupiec jubicom.eu możesz wysyłać zapytania, a jako Wystawca będziesz też zapytania otrzymywał. Jeżeli tak się stanie, po prawej stronie górnego menu, znajdziesz ikonę dzwonka z czerwonym kółkiem i liczbą, która symbolizować będzie ilość nowych informacjach o zapytaniach. Po kliknięciu w dzwonek rozwinie się lista informacji, a po wybraniu jednej, przejdziesz do listy zapytań wysłanych lub odebranych. Znajdziesz tam informacje, kto, komu, kiedy i za ile, które możesz dowolnie sortować. Po prawej stronie listy, znajdziesz lupę przy której będzie napis ”podgląd szczegółów”, stamtąd masz dostęp do:

  • Listy ogłoszeń, których dotyczy zapytanie,
  • Cen jednostkowych i zsumowanych,
  • Wydrukowania zapytania,
  • Wyświetlenia dokładnych danych Użytkownika który złożył/dostał zapytanie,
  • Zmiany statusu zapytania.

Ostatnia opcja jest nadzwyczaj ważna. Pozwala ona na informowanie kontrahentów o aktualnym stanie zapytania. Jeśli przeczytasz zapytanie, warto zmienić jego status na jeden z trzech dostępnych.

 

WARTO ZAPAMIĘTAĆ!

  • Możesz również wejść w listę zapytań klikając w ikonę człowieka po prawej stronie górnego menu i wybrać odpowiednią opcję.
akceptuję

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Więcej dowiesz się w Polityce prywatności.