Ile to kosztuje


W uproszczeniu. 

  • Na jubicom.eu nie ma abonamentu i nie ma stałych kosztów za korzystanie z platformy.
  • Jeżeli poszukujesz ciekawych ogłoszeń - poruszasz się po jubicom.eu całkowicie bezpłatnie.
  • Jeżeli zamierzasz zaprezentować swoje ogłoszenia - musisz liczyć się kosztami.

 

Co jest bezpłatne?

Założenie konta oraz poruszanie się po platformie jest całkowicie BEZPŁATNE.
Oznacza to, że jeżeli Twoim celem jest przeglądanie ogłoszeń oraz składanie zapytań to nie będziesz musiał płacić za korzystanie z platformy jubicom.eu. Wszystkie czynności będą bezpłatne.

 

Za co zapłacę?

Jeżeli zechcesz opublikować własne ogłoszenia, musisz wiedzieć, że administrator zlicza każdą reakcję wywołaną Twoim ogłoszeniem na potencjalnym Kupcu (innym Użytkowniku). Na podstawie tych reakcji oraz ich ilości w czasie jednego miesiąca administrator wylicza koszt jaki będziesz musiał ponieść. W celu ograniczenia Twoich kosztów, większość reakcji wygenerowanych przez jednego Użytkownika zliczana jest tylko jeden raz na dobę. Warto tu zaznaczyć, że jubicom.eu na żadnym etapie nie pobiera prowizji od transakcji między użytkownikami, tak więc wartość zapytań nigdy nie będzie miała wpływu na Twoje koszty.

 

Przykładowe płatne reakcje to:

  • przeglądanie szczegółów ogłoszenia
  • zapoznanie się z ogłoszeniem promowanym lub wyróżnionym
  • odczytanie danych kontaktowych do Wystawcy ogłoszenia
  • skorzystanie z przekierowania na strony firmowe Wystawcy
  • otrzymanie zapytania

 

Więc ile miesięcznie to może kosztować?

W związku z odbudową rynku sprzedaży po panującej na świecie pandemii Administrator ogłasza wsparcie branży jubilerskiej do końca roku 2021. Wsparcie to polega na udzieleniu GWARANCJI, że rachunki za samodzielne korzystanie z platformy jubicom.eu w żadnym wypadku nie będą przekraczały kwoty 50 PLN netto za jeden miesiąc. GWARANCJA OBOWIĄZUJE DO 31 grudnia 2021r.

Więc nie zwlekaj - ZAŁÓŻ BEZPŁATNIE KONTO JUŻ DZIŚ

akceptuję

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Więcej dowiesz się w Polityce prywatności.