Chcesz sprzedawać?


Dodanie pierwszego ogłoszenia.

Jeżeli chcesz sprzedawać na jubicom.eu, niezbędne będzie dodanie ogłoszeń Twoich produktów. Po prawej stronie menu górnego witryny internetowej, znajduje się czerwony przycisk o treści “+ dodaj ogłoszenie”. Po przyciśnięciu zostaniesz przekierowany do formularza umożliwiającego opublikowanie Twojego pierwszego ogłoszenia.


Najważniejsze elementy ogłoszenia to:

  1. Nazwa produktu - Pozwoli ona Kupcom odnaleźć Twoje ogłoszenie 
  2. Zdjęcia - To one najbardziej przykuwają uwagę. Pierwsze i drugie zdjęcie, które dodasz, będą prezentowały Twoje ogłoszenie na liście, zanim Kupiec wejdzie w jego szczegóły. Pamiętaj, to właśnie te zdjęcia mogą zdecydować o twoim sukcesie.
  3. Opis - Jest widoczny po otwarciu ogłoszenia, można nim opowiedzieć to czego zdjęcia nie są w stanie pokazać. Formularz pozwala na szerokie możliwości formatowania opisu, warto więc poświęcić na niego chwilę czasu.
  4. Jednostka miary - Różni przedsiębiorcy różnie sprzedają swoje produkty, odpowiednie określenie jednostki miary pozwoli uniknąć niejasności.
  5. Cena - Nie jest to parametr obowiązkowy, lecz waży dla potencjalnego Kupca. Ogłoszenia z ceną są lepiej widoczne i mogą być sortowane i filtrowane po ich wartości. Jeśli zdecydujesz się na opcję “publikuj bez ceny”, narazisz się również na dodatkową reakcje płatną “zapytaj o cenę”.
  6. Dział - (najważniejsze!) Pozycja obowiązkowa w formularzu, która umożliwia odnalezienie ogłoszenia w odpowiednim miejscu! Pamiętaj, zawsze oznaczaj precyzyjnie tylko te parametry i cechy, które dotyczą Twojego produktu w tym ogłoszeniu. Dzięki temu Kupcy łatwiej odnajdą Twoje ogłoszenie i nie będą wprowadzani w błąd podczas wyszukiwania i filtrowania ogłoszeń.
  7. Opcje promocji - Jeżeli zależy Ci na wyeksponowaniu konkretnych ogłoszeń, możesz zdecydować się na jedną z oferowanych opcji. Warto wcześniej zapoznać się z cennikiem, ponieważ reakcje na promowane ogłoszenia wiążą się z innymi kosztami w zamian za lepszą widocznością na tle reszty.

Na koniec, wystarczy tylko wcisnąć przycisk  “publikuj”, a Twoje ogłoszenie będzie widoczne dla innych Użytkowników. Jeśli nie chcesz jeszcze generować kosztów, wystarczy wybrać opcję “zapisz szkic”, ogłoszenie trafi na listę Twoich ogłoszeń i będziesz mógł je opublikować w dowolnej chwili. Jeśli nie jesteś pewien tego jak będzie prezentować się Twoje ogłoszenie, przed zapisaniem lub opublikowaniem możesz wcisnąć opcję “podgląd ogłoszenia”, która pozwoli Ci zobaczyć efekt Twojej pracy.

 

WARTO ZAPAMIĘTAĆ!

  • Jeśli nie posiadasz żadnych opublikowanych ogłoszeń, nie będziesz widoczny na liście Wystawców.
  • jubicm.eu jest platformą B2B, to oznacza, że znajdują się na niej profesjonaliści tacy jak Ty. Nie bój się dokładnych opisów czy branżowego żargonu, może on pomóc Kupcom w odszukaniu lub lepszym zorientowaniu się czy dany produkt spełnia ich oczekiwania. 
  • Jeżeli coś nie jest dla Ciebie jasne, na stronie jest dużo znaków “?” - po najechaniu na nie myszką, rozwinie się informacja o danym elemencie strony. Jeśli to nie wystarczy, pamiętaj że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji - POMOC.
akceptuję

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Więcej dowiesz się w Polityce prywatności.