O jubicom.eu


JUBICOM.EU  TO SPOSÓB NA SZYBKIE I WYGODNE KONTAKTY B2B PRZEZ INTERNET!

Platforma sprzedaży jubicom.eu to swego rodzaju wirtualne targi - podobnie jak imprezy targowe zrzesza, po jednej stronie (WYSTAWCÓW) producentów, importerów, hurtowników - a po drugiej (KUPCÓW) sklepy, galerie, salony jubilerskie i zegarkowe, umożliwiając im wzajemne kontakty biznesowe.

Wzrost tempa gospodarczego oraz zachwiania na rynkach zbytu zmuszają przedsiębiorców do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań oraz sposobów dotarcia do klienta.

Obecnie firmy sprzedające w „realu”  przenoszą swoją ofertę sprzedażową również do sieci globalnej zapewniając użytkownikom:

  • oszczędność czasu
  • ograniczenie kosztów
  • dostęp do ogromnej ilości produktów
  • większą łatwość w znalezieniu produktów unikatowych
  • możliwość nawiązania kontaktów bez konieczności wychodzenia z biura

 

Jubicom.eu, platforma sprzedaży B2B jest naszą odpowiedzią na zmieniający się rynek, na zapotrzebowanie środowiska jubilerskiego w narzędzie, które spowoduje zniesienie większość barier występujących w handlu, jednocześnie wspierając rozwój polskich przedsiębiorstw.

Platforma jubicom.eu daje Wam do dyspozycji wyspecjalizowane usługi i narzędzia. Korzystając z nich macie możliwość poprawy komunikacji ze stałymi klientami, możliwość nawiązywania nowych kontaktów, oraz poszerzenia grona odbiorców.

Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie dotyczące funkcjonowania naszej platformy oraz jej narzędzi. Liczymy, że podzielicie się z nami swoimi opiniami w celu dalszego rozwoju jubicom.eu.

 

akceptuję

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Więcej dowiesz się w Polityce prywatności.