Rozwiązania techniczne


Powrót do FAQ

 

1. Jakie umiejętności muszę posiadać żeby samodzielnie obsłużyć konto na platformie?

Platforma jubicom.eu została stworzona w oparciu o wieloletnie doświadczenie i współpracę z firmami jubilerskimi. Jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Obsługa jubicom.eu nie wymaga od Użytkownik posiadania jakiejkolwiek wiedzy specjalistycznej. Wystarczy podstawowa umiejętność obsługi przeglądarki internetowej oraz powszechna wiedza o funkcjonowaniu “koszyka” znanego ze sklepów internetowych.

PAMIĘTAJ! Jeżeli okazałoby się że potrzebujesz pomocy - zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji - kontakt.

 

 

2. Czy jubicom.eu działa na telefonach i tabletach?

TAK. Platforma B2B jubicom.eu jest w pełni responsywna, co oznacza że dopasowuje się automatycznie do urządzenia z jakiego aktualnie korzystasz.

 

 

3. Czy z biegiem czasu platforma będzie dalej rozwijana?

Platforma jubicom.eu jest stale rozwijana i dopasowywana do aktualnych potrzeb i wymogów rynku.

 

 

4. Czy możecie wdrożyć nowe funkcje zgodne z moimi potrzebami biznesowymi?

TAK. Zgłoś nam Twoje specyficzne potrzeby lub po prostu sugestie zmian. Przeanalizujemy ich ważność dla pozostałych Użytkowników oraz możliwość ich wdrożenia. Jeżeli analiza wyjdzie korzystnie - postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.

 

 

5. Zmieniam adres e-mail - czy można zaktualizować login do konta jubicom.eu?

TAK. Jeżeli z jakiejś przyczyny chcesz zmienić adres e-mail, który służy do logowania możesz to zrobić. 

Po zalogowaniu przejdź do zakładki MOJE KONTO / USTAWIENIA, tam w sekcji “Login, hasło oraz dane kontaktowe” przy aktualnym adresie e-mail skorzystaj z przycisku ZMIEŃ. Wyświetli się formularz do zmiany adresu e-mail. Po zaakceptowaniu zmiany adresu przyciskiem ZAPISZ musisz pamiętać, że od tej chwili Twoje kolejne logowanie będzie następowało za pośrednictwem nowego adresu e-mail.

UWAGA! Ta procedura nie wpływa na Twoje dotychczasowe hasło do konta jubinale.com. Jeżeli chcesz je zmienić skorzystaj z procedury zmiany hasła, która znajduje się w tej samej sekcji ustawień.

 

 

6. Chcę zmienić hasło do konta, jak to zrobić?

Po zalogowaniu przejdź do zakładki MOJE KONTO / USTAWIENIA, tam w sekcji “Login, hasło oraz dane kontaktowe” przy nagłówku HASŁO skorzystaj z przycisku ZMIEŃ. Wyświetli się formularz do zmiany hasła. Po zaakceptowaniu zmiany hasła przyciskiem ZAPISZ musisz pamiętać, że od tej chwili Twoje kolejne logowanie będzie następowało za pośrednictwem nowego hasła.

PAMIĘTAJ! Chroń swoje hasło. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zalecamy zmianę hasła co jakiś czas.

 

 

Powrót do FAQ

akceptuję

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Więcej dowiesz się w Polityce prywatności.