O platformie B2B jubicom.eu


Powrót do FAQ

 

1. Czym jest jubicom.eu?

Najprościej można określić, że są to wirtualne targi w internecie.

Precyzyjniej - jubicom.eu to platforma sprzedażowa typu marketplace, która podobnie jak imprezy targowe zrzesza, po jednej stronie (WYSTAWCÓW) producentów, importerów, dystrybutorów i hurtowników - a po drugiej (KUPCÓW) sklepy, galerie, salony jubilerskie i zegarkowe oraz e-commerce umożliwiając im wzajemne kontakty biznesowe.

 

 

2. Czy potrzebna jest kolejna platforma typu marketplace?

TAK. jubicom.eu jest jedyną platformą B2B dla branzy jubilerskiej i upominkowej. W odróżnieniu od znanych platform B2C typu marketplace (np. Allegro.pl) funkcjonalność jubicom.eu zapewnia firmom transakcje wyłącznie na przestrzeni biznesowej (B2B). Każde, nawet najmniejsze zapytanie jest złożone przez zweryfikowanego fachowca z branży i tylko od Ciebie zależy czy wykorzystasz szansę i zakończysz transakcję dobrym, wieloletnim kontraktem.  

Pamiętaj, jubicomm.eu nie jest zwykłym sklepem internetowym - tu nikt nie jest zainteresowany zakupem 1 produktu.

 

 

3. Jakie dla mnie wynikają korzyści z udziału w tej platformie?

Korzystając z jubicom.eu:

 • zaoszczędzisz czas - nie musisz już poszukiwać producentów, hurtowników, dystrybutorów - teraz są pod jednym adresem - jubicom.eu;
 • masz gwarancję, że podejmujesz współpracę z firmą działającą na rynku;
 • komfort i bezpieczeństwo pracy - jedno logowanie oraz intuicyjne rozwiązania dają dostęp do tysięcy ogłoszeń wielu firm;
 • masz wpływ na dalszy rozwój platformy zgodnie z Twoimi potrzebami, itp

 

 

4. Ile kosztuje korzystanie z platformy B2B jubicom.eu?

 • Na jubicom.eu nie ma abonamentu i nie ma stałych kosztów za korzystanie z platformy.
 • Jeżeli twoim celem jest poszukiwanie ciekawych ogłoszeń, czyli jesteś KUPCEM - poruszasz się po jubicom.eu całkowicie bezpłatnie.
 • Jeżeli zamierzasz zaprezentować swoje ogłoszenia, czyli będziesz WYSTAWCĄ - musisz liczyć się z pewnymi kosztami.

 

Za co więc zapłacę?

Jeżeli zechcesz opublikować własne ogłoszenia, musisz wiedzieć, że administrator zlicza każdą reakcję wywołaną Twoim ogłoszeniem na potencjalnym Kupcu (innym Użytkowniku). Na podstawie tych reakcji oraz ich ilości w czasie jednego miesiąca administrator wylicza koszt jaki będziesz musiał ponieść. W celu ograniczenia Twoich kosztów, większość reakcji wygenerowanych przez jednego Użytkownika zliczana jest tylko jeden raz na dobę. Warto tu zaznaczyć, że jubicom.eu na żadnym etapie nie pobiera prowizji od transakcji między użytkownikami, tak więc wartość zapytań nigdy nie będzie miała wpływu na Twoje koszty.

 

Przykładowe płatne reakcje to:

 • przeglądanie szczegółów ogłoszenia
 • zapoznanie się z ogłoszeniem promowanym lub wyróżnionym
 • odczytanie danych kontaktowych do Wystawcy ogłoszenia
 • skorzystanie z przekierowania na strony firmowe Wystawcy
 • otrzymanie zapytania

Dodatkowe szczegóły znajdziesz w cenniku (dostępny po zalogowaniu).
​​​​​​

 

Powrót do FAQ

akceptuję

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Więcej dowiesz się w Polityce prywatności.