ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO


Miło Cię powitać! 

Jeżeli prowadzisz działalność w branży jubilerskiej lub upominkowej, prowadzisz galerię, salon, sklep, e-sklep, firmę produkcyjną, hurtownię lub jesteś importerem czy dystrybutorem to świetnie trafiłeś - możesz rozpocząć bezpłatną rejestrację.
Platforma B2B jubicom.eu przeznaczona jest wyłącznie dla firm z branży jubilerskiej i upominkowej oraz pokrewnych. Uprawnienia do korzystania z konta otrzymają tylko firmy (sklepy, galerie), które spełniają określone warunki Regulaminu jubicom.eu. Rejestracja jest bezpłatna. Przeglądanie ogłoszeń, zamawianie, kupowanie - jest bezpłatne. Sprzedaż czyli publikowanie ogłoszeń może wiązać się z naliczeniem opłat.

Informacje o Twojej firmie
https://jubicom.eu/{{ subdomain }} https://jubicom.eu/twoja_nazwa
Dane kontaktowe i login
Administratorem Twoich danych osobowych jest PB GROUP z siedzibą w Gdańsku. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika na jubicom.eu, w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usług zgodnych z regulaminem, w celach marketingowych, w tym profilowania marketingowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej dowiesz się w Polityce prywatności.

* pola oznaczone gwiazdką, są obowiązkowe
 
Po wysłaniu zgłoszenia, nasi pracownicy zweryfikują poprawność danych oraz przynależność firmy do branży jubilerskiej, upominkowej lub pokrewnej. Jeżeli zostaną spełnione wszystkie warunki Regulaminu aktywujemy Twoje konto o czym zostaniesz poinformowany poprzez adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji. Nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, dlatego jeżeli wysłałeś zgłoszenie poza godzinami pracy naszego biura, Twoja aktywacja będzie możliwa dopiero w kolejnym dniu roboczym.

 
 
akceptuję

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Więcej dowiesz się w Polityce prywatności.