Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

O nas

 

 

 

jubicom.eu Międzynarodowa Giełda Jubilerska: to wirtualne targi - podobnie jak imprezy targowe zrzesza, po jednej stronie producentów, importerów, hurtowników - a po drugiej sklepy, galerie, salony jubilerskie i zegarkowe, umożliwiając im wzajemne kontakty biznesowe. Nowoczesne rozwiązania platformy ułatwiają kupcom szybkie wyszukanie towarów i usług, a wystawcom analizę zapotrzebowania towarów na rynku.
 

Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie dotyczące funkcjonowania naszej platformy oraz jej narzędzi. Liczymy, że podzielą się Państwo z nami swoimi opiniami w celu dalszego rozwoju jubicom.eu.

 

 

Pomysłodawcą i właścicielem platformy jubicom.eu jest firma PB GROUP, która od 1999 roku dostarcza wyspecjalizowane produkty dla branży jubilerskiej.  

 

PB GROUP - to również inne cenione usługi:

 

Jubinale - Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków

Jubinale Christmas - przedświąteczne spotkanie handlowe B2B

PB Katalog - rocznik polskiej branży jubilerskiej

PB Studo - studio fotografii internetowej oraz do druku

pb.info.pl - portal społecznościowy o tematyce biżuterii, zegarków i mody

jubicom.eu - platforma kontaktów hurtowych branży jubilerskiej

Gotowy na wprowadzenie swojego biznesu w nowy wymiar?Sprawdź nas !załóż konto w jubicom