Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.
Od czego zacząć?
2016-01-27

 

1. REJESTRACJA

Jeżeli nie masz założonego konta na jubicom.eu to nie będziesz mógł korzystać z pełnych informacji oraz usług jakie udostępnia ta platforma.
Rejestracja użytkownika odbywa się poprzez wypełnienie formularza, następnie nasi konsultanci analizują zgłoszenie i podejmują decyzję o uruchomieniu konta oraz funkci jakie zostały zamówione przez rejestrującą się firmę.
PAMIĘTAJ! Każdy nowy użytkownik jest sprawdzany pod kontem prowadzonej działalności, do korzystania z platformy uprawnione są wyłącznie firmy działające w szeroko pojętej branży jubilerskiej i zegarkowej.

 

 

2. ZALOGUJ SIĘ

Jeżeli posiadasz już konto, kliknij na przycisk [Zaloguj się], podaj login (adres e-mail) oraz hasło, które podałeś podczas rejestracji.

 

Zaloguj się lub załóż konto

 

 

 

 

3. MENU PODRĘCZNE UŻYTKOWNIKA

Po zalogowaniu otrzymasz dostęp do menu podręcznego Użytkownika i wielu ustawień. Kliknij w ikonę ze swoją nazwą, menu zostanie rozwinięte. Manu podręczne Użytkownika różni się zależnie od opcji jakie zamówił Użytkownik.

 

Menu Użytkownika

 

 

 

 

4. MENU GŁÓWNE UŻYTKOWNIKA

Po dokonaniu wyboru w menu podręcznym Użytkownika zostaniesz przeniesiony na wybraną stronę, a czerwona belka z menu jubicom.eu zmieni się na niebieską z pełnym dostępem do menu Użytkownika. Manu Użytkownika różni się zależnie od opcji jakie zamówił Użytkownik.

 

Menu główne użytkownika

 

 

 

wróć do listy wpisów
Dodaj komentarz (tylko dla zalogowanych)
komentarz
 
Komentarze
Brak komentarzy
Gotowy na wprowadzenie swojego biznesu w nowy wymiar?Sprawdź nas !załóż konto w jubicom

SZCZEGÓLNIE POLECAMY

SiS